Frezarki CNC do metalu nowe i używane

Oferowane przez nas frezarki CNC to solidne maszyny służące do obróbki metalu. Wykorzystuje się je w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, maszynowym, kolejowym i w wielu innych branżach. Frezowanie polega na obróbce poprzez skrawanie powierzchni płaskich. Oferowane przez nas frezarki CNC do metalu posiadają najlepsze parametry, które można dopasować do każdego rodzaju zadań. Nasze frezarki CNC do metalu są proste i intuicyjne w obsłudze, a jednocześnie zapewniają wysoką jakość procesów obróbki

Zadzwoń lub wyślij e-mail i
znajdziemy maszynę dla Ciebie
TELEFON
Wieloletnie Doświadczenia
frezarki CNC do obróbki metalu co to jest budowa i zastosowanie nowe i używane
Profesjonalnie, wieloletnie doświadczenie Rzetelnie i solidnie Sprawna obsługa i dobry kontakt
profesjonalne usługi i kompleksowa oferta

Frezarki CNC do metalu nowe i używane

Frezarki CNC wykonują swoją pracę poprzez wprawienie narzędzia w ruch obrotowy. Ramię z frezem porusza się po ustalonym przez operatora frezarki CNC torze, obrabiając powierzchnię przedmiotu. Jakość pracy zależy od parametrów urządzenia, rodzaju frezu, a także operatora. Pozwala to na wykonywanie precyzyjnych i powtarzalnych czynności.

Znajdujące się w naszej ofercie frezarki CNC można podzielić na kilka rodzajów. Podstawowy podział dotyczy umiejscowienia wrzeciona. Posiadamy frezarki CNC do metalu, które można wykorzystać nawet do bardzo skomplikowanej obróbki.

  • Frezarki CNC górnowrzecionowe - wrzeciono umieszczone jest nad stołem. Możliwe jest wykonywanie pracy na całym obwodzie przedmiotu. Mają szerokie zastosowanie w przemyśle.
  • Frezarki CNC dolnowrzecionowe - wrzeciono umieszczone jest pod stołem. Wymagają zachowania szczególnej ostrożności, gdyż nie ma możliwości śledzenia ruchu wrzeciona. Są wykorzystywane głównie do prac specjalistycznych.
  • Frezarki CNC równowrzecionowe - wrzeciono umieszczone jest zarówno pod, jak i nad stołem. Uniwersalne urządzenia pozwalające na wykonywanie seryjnych i specjalistycznych prac.
Postaw na doświadczenie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Kompleksowo - szkolenie, serwis, dostawa
Poznaj nas lepiej

Frezarki CNC do metalu co to jest i budowa

Początkującym użytkownikom zalecamy używanie frezarek CNC górnowrzecionowych. Są one najbezpieczniejsze i pozwalają na bieżąco kontrolować postęp pracy. Obróbka metalu wymaga też właściwego doboru frezu.

Obrabiarki numeryczne są skomplikowanymi urządzeniami, które pozwalają na bardzo różnorodną obróbkę. Frezarki CNC do metalu należy dobierać w taki sposób, aby spełniały specyficzne potrzeby konkretnego warsztatu. Odpowiedni dobór urządzenia pozwoli na wykorzystanie jego potencjału w pełni i optymalizację kosztów. Zbyt małe urządzenie nie zapewni wystarczającej mocy przerobowej, a przesadnie duże spowoduje jedynie niepotrzebne koszty. Wszystkie frezarki CNC posiadają konkretne parametry, na które należy zwrócić uwagę:

  • Rodzaj sterowania
  • Maksymalna odległość wrzeciona od powierzchni roboczej
  • Przesuw we wszystkich osiach
  • Prędkości dojazdowe
  • Maksymalne obroty wrzeciona
  • Powierzchnia robocza stołu
  • Moc wrzeciona
Zadzwoń lub wyślij e-mail i
znajdziemy maszynę dla Ciebie
TELEFON
+15
Lat
doświadczenia
+573
Sprzedanych
Maszyn
16
Specjalistów
W Zespole

Frezarki CNC do metalu używane i nowe

Frezarki CNC do metalu można podzielić także pod względem tego, ile mają osi. Urządzenia pionowe znajdujące się w naszej ofercie dobrze sprawdzą się podczas obrabiania niewielkich przedmiotów. Poziome obrabiarki pozwolą poradzić sobie z większymi gabarytami. Dla specjalistów możliwe jest wykorzystanie obrabiarek trzy-, cztero- i pięcioosiowych.

Obecnie frezarki CNC stosowane są niezwykle szeroko w przemyśle - niemalże każdy rodzaj produkcji korzysta z zalet maszyn numerycznych. Także same maszyny produkcyjne powstają dzięki zastosowaniu precyzyjnych i powtarzalnych obrabiarek. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Nasze bogate doświadczenie i szeroka wiedza pozwolą nam dobrać dla Państwa najlepsze urządzenie. Obróbka skrawaniem, która wykorzystuje frezarki CNC do metalu, ma niezwykle szerokie zastosowanie i może posiadać różne oblicza. Dlatego ważne jest, aby posiadać odpowiedni sprzęt, który cechuje się korzystnymi parametrami.

Sterowanie i rodzaje tokarek CNC

Nasze frezarki CNC cechują się wysoką precyzją, co pozwala na produkcję niewielkich elementów, a także realizowanie zleceń na zamówienia niskoseryjne. Wysoka powtarzalność, którą osiąga się dzięki wykorzystaniu sterowników komputerowych, pozwala na uruchomienie wielkoseryjnej produkcji, w której wszystkie elementy będą takie same. Możliwe jest także wznowienie produkcji po dłuższym czasie.

Jednym z najtrudniejszych do obróbki materiałów jest metal. Wydajne frezarki CNC do metalu pozwalają na jego obróbkę poprzez skrawanie, co pozwala na tworzenie skomplikowanych kształtów. Za sterowanie wrzecionem odpowiedzialne jest urządzenie komputerowe. Zadaniem operatora jest wgranie odpowiedniego programu lub napisanie skryptu, na podstawie którego zestaw silników krokowych będzie poruszał wrzecionem we wszystkich dostępnych dla urządzenia osiach. Skomplikowane frezarki CNC wymagają dokładnego szkolenia.

Znajdziesz u nas frezarki CNC w dobrej cenie

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, szkolenia, serwisu i montażu maszyn CNC, które oferujemy. Pozwala to na znaczne zwiększenie produktywności każdego zakładu przemysłowego. Obrabiarki numeryczne pracują wielokrotnie szybciej od ręcznych, a po poprawnej konfiguracji i ustawieniu narzędzi nie popełniają błędów. Wszystkie ruchy są możliwe do odtworzenia z nieosiągalną dla urządzeń manualnych precyzją.

Wybór odpowiedniej frezarki CNC do metalu to dopiero początek - oferujemy dla Państwa dodatkowe usługi z zakresu montażu i ustawienia maszyny w odpowiednim miejscu, a także szkoleń dla pracowników. Obsługa maszyn numerycznych wymaga wprawy. Świadczymy także szerokie usługi serwisowe, a dzięki naszej kompleksowej wiedzy jesteśmy w stanie szybko usunąć wszelkie awarie oraz przeprowadzić cykliczne przeglądy techniczne. Pozwala to na szybkie wznowienie produkcji i generowanie jeszcze większych zysków przez cały park maszynowy.

Copyright © 2023 cnc-obrabiarki.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń